Speeltafels Nederlands: een nieuwe oefenkans. Doe je mee?

Gepubliceerd op donderdag 4 jun 2026 om 14:08 uur

Als vrijwilliger oefenkansen Nederlands helpen jullie al mee aan praattafels, buddywerkingen en samen lezen. Vanaf september komt daar een nieuwe, leuke activiteit bij vanuit en in bibliotheek-Infopunt in Oostkamp: Speeltafels Nederlands

Speeltafels Nederlands is een oefenkans Nederlands voor anderstaligen/nieuwkomers in kleine groep. We gebruiken daarbij taalstimulerende gezelschapsspellen. Als vrijwilliger ben je spelbegeleider en oefen je al spelend het Nederlands.

Elke 3e vrijdagnamiddag van de maand, van 13.30 tot 15.00 uur, gaan we met taalgerichte spellen aan de slag om op een speelse manier Nederlands te oefenen. Alle praktische info wordt meegenomen in de folder voor oefenkansen Nederlands. 

Wat moet je kunnen?

  • Enthousiast zijn 
  • Inlevingsvermogen hebben 
  • Initiatief nemen 
  • Meertalig zijn 
  • Sociaal zijn 
  • Uitstekend Nederlands spreken
  • Verantwoordelijk zijn