Riolerings- en wegenproject Baliebrugge | Nutswerken t.h.v. Vrijlatenstraat | Planning week 6 maart

Gepubliceerd op vrijdag 3 mrt 2023 om 10:45 uur

De werken verlopen vlot! 

Werken ter hoogte van de Vrijlatenstraat

Tegen vrijdagavond 3 maart is de Vrijlatenstraat terug open voor het verkeer. De aannemer streeft er ook naar om het stuk tussen de Vrijlatenstraat en het zebrapad tegen vrijdagavond 3 maart terug open te stellen.

Week 6 maart

De graafploeg werkt verder richting het Baliebruggeplein. Aansluitend aan de graafwerken volgt het herstel van de voetpad- en parkeerzone.

  • Er wordt gewerkt ter hoogte van drukkerij Gevaert in het voetpad en parkeerstrook. Er wordt ook een sleuf gegraven tot voor de huisartsenpraktijk. In die zone kan het voetpad niet gebruikt worden.
  • Baliebruggeplein: er wordt opnieuw gewerkt aan het bushokje richting cabine. 

Week 13 maart

In die week moet de aannemer nog een aantal kleine zaken doen, tenzij dit al in week van 6 maart kon gebeuren.

Huisaansluitingen

Na de aanleg van de nieuwe nutsleidingen moeten nog de koppelingen op de private nutsleidingen gebeuren, de huisaansluitingen. Later meer hierover. 

Verkeer

De verkeerslichten blijven staan tot het einde van de werken.

We danken je voor je begrip voor de hinder door de aanleg van de nieuwe nutsleidingen.