Sam Van de Caveye

Foto Sam Vande Caveye
  • Voorzitter JOC ArtisJOC vzw
  • Lid Raad van Bestuur JOC ArtisjoC vzw
  • Lid Algemene Vergadering JOC ArtisjoC vzw

Stationsstraat 61
8020 Oostkamp

gsm 0494 643 525
sam.vandecaveye@oostkamp.be

CD&V

Beleidsdomein: vrije tijd


visitekaartje

Thomas Delputte

Thomas Delputte
  • Secretaris Raad van Bestuur JOC ArtisJOC vzw
  • Lid Raad van Bestuur JOC ArtisjoC vzw

Kortrijksestraat 48
8020 Oostkamp

gsm 0496 138 247
tel. 050 822 550
thomas.delputte@oostkamp.be


CD&V


visitekaartje

Jan de Keyser

Foto Jan de Keyser
  • Secretaris Algemene Vergadering JOC ArtisJOC vzw
  • Lid Raad van Bestuur JOC ArtisjoC vzw
  • Lid Algemene Vergadering JOC ArtisjoC vzw

Siemenslaan 1
8020 Oostkamp

gsm 0475 782 844
tel. 050 275 442
burgemeester@oostkamp.be

CD&V

Beleidsdomeinen: algemeen beleid, coördinatie van de strategische planning, veiligheid(sdiensten), communicatie & participatie, ruimtelijke ordening, financiën, lokale economie, land- en tuinbouw.


visitekaartje

Valentien Goethals

Foto Valentien Goethals
  • Penningmeester JOC ArtisJOC vzw
  • Lid Raad van Bestuur JOC ArtisjoC vzw
  • Lid Algemene Vergadering JOC ArtisjoC vzw

Kanunnik Andriesstraat 25
8020 Oostkamp

gsm 0479 661 740
valentien.goethals@oostkamp.be


Groen


visitekaartje

Stefaan Bollaert

190102-OOSTKAMP_Stefaan_Bollaert
  • Lid Raad van Bestuur JOC ArtisjoC vzw

Toben Braeckevelt

Foto Toben Braeckevelt
  • Lid Raad van Bestuur JOC ArtisjoC vzw

Splethagestraat 26
8020 Oostkamp

gsm 0485 489 966
toben.braeckevelt@oostkamp.be

CD&V


visitekaartje

Liliane De Baene

Foto Liliane De Baene
  • Lid Raad van Bestuur JOC ArtisjoC vzw

Hogestraat 31
8020 Ruddervoorde

gsm 0494 592 096
tel. 050 281 823
liliane.debaene@oostkamp.be


N-VA


visitekaartje

Franky De Jonghe

Foto Franky De Jonghe
  • Lid Raad van Bestuur JOC ArtisjoC vzw

Jean-Pierre Fraeyman

Jean Pierre Fraeyman
  • Lid Raad van Bestuur JOC ArtisjoC vzw

Kwagatstraat 18A
8020 Ruddervoorde

gsm 0478 351 047
tel. 050 27 59 81
jean-pierre.fraeyman@oostkamp.be
visitekaartje

Vlaams Belang

Geert Pyfferoen

Foto Geert Pyfferoen
  • Lid Raad van Bestuur JOC ArtisjoC vzw

Vrijgeweidestraat 60
8020 Ruddervoorde

gsm 0485 554 544
tel. 050 270 885
geert.pyfferoen@oostkamp.be


CD&V

Beleidsdomeinen: Patrimonium en aankoopbeleid


visitekaartje

Katrien Talloen

Foto Katrien Talloen
  • Lid Raad van Bestuur JOC ArtisjoC vzw

Terluchtestraat 57
8020 Waardamme

gsm 0474 899 381
tel. 050 279 228
katrien.talloen@oostkamp.be

CD&V

Beleidsdomeinen: organisatie & dienstverlening


visitekaartje

Nel Thieren

Foto Nel Thieren
  • Lid Raad van Bestuur JOC ArtisjoC vzw

Lariksdreef 18
8020 Oostkamp

gsm 0474 093 645
nel.thieren@oostkamp.be

CD&V


visitekaartje
LCP