Jan de Keyser

Foto Jan de Keyser
  • Voorzitter Directiecomité AGB-O
  • Lid raad van bestuur AGB-O

Siemenslaan 1
8020 Oostkamp

gsm 0475 782 844
tel. 050 275 442
burgemeester@oostkamp.be

 

CD&V

Beleidsdomeinen: algemeen beleid, coördinatie van de strategische planning, veiligheid(sdiensten), communicatie & participatie, ruimtelijke ordening, financiën, lokale economie, land- en tuinbouw.


visitekaartje

Sebastian Vande Ginste

Foto Sebastian Vande Ginste
  • Voorzitter Raad van Bestuur AGB-O
  • Lid directiecomité AGB-O

Korte Kwadeplasstraat 8
8020 Oostkamp

tel. 050 841 316
sebastian.vandeginste@oostkamp.be


CD&V

Beleidsdomein: sociale zaken

 


visitekaartje

Toben Braeckevelt

Foto Toben Braeckevelt
  • Lid raad van bestuur AGB-O

Kortrijksestraat 16 / 2-01
8020 Oostkamp

gsm 0485 489 966
toben.braeckevelt@oostkamp.be

 

CD&V


visitekaartje

Vincent Christiaens

Foto Vincent Christiaens
  • Lid raad van bestuur AGB-O
  • Lid directiecomité AGB-O

Stijn Streuvelstraat 6A
8020 Oostkamp

gsm 0497 292 377
vincent.christiaens@oostkamp.be


N-VA


visitekaartje

Liesbeth Gellinck

foto: Liesbeth Gellinck
  • Lid raad van bestuur AGB-O

Groenhovestraat 6

8020 Ruddervoorde

gsm 0493 098 747
tel. 050 281 012
liesbeth.gellinck@oostkamp.be


CD&V


visitekaartje

Björd Grijp

Foto Björd Grijp
  • Lid raad van bestuur AGB-O
  • Lid directiecomité AGB-O

Cijnsdreef 5
8020 Oostkamp

gsm 0474 249 388
tel. 050 673 017
bjord.grijp@oostkamp.be


sp.a


visitekaartje

Pieter Lescouhier

Foto Pieter Lescouhier
  • Lid raad van bestuur AGB-O

Legeweg 22
8020 Ruddervoorde

gsm 0478 436 440
pieter.lescouhier@oostkamp.be


N-VA


visitekaartje

Geert Pyfferoen

Foto Geert Pyfferoen
  • Lid raad van bestuur AGB-O
  • Lid directiecomité AGB-O

Vrijgeweidestraat 60
8020 Ruddervoorde

gsm 0485 554 544
tel. 050 270 885
geert.pyfferoen@oostkamp.be


CD&V

Beleidsdomeinen: Patrimonium en aankoopbeleid


visitekaartje

Delphine Roels

Foto Delphine Roels
  • Lid raad van bestuur AGB-O

Hofstraat 10
8020 Ruddervoorde

gsm 0494 236 946
delphine.roels@oostkamp.be


CD&V

beleidsdomeinen: beheer publieke ruimte 


visitekaartje

Nel Thieren

Foto Nel Thieren
  • Lid raad van bestuur AGB-O

Lariksdreef 18
8020 Oostkamp

gsm 0474 093 645
nel.thieren@oostkamp.be

 

CD&V


visitekaartje

Kristien Verbelen

Foto Kristien Verbelen
  • Lid raad van bestuur AGB-O

Marechalstraat 21
8020 Oostkamp

gsm 0479 289 741
tel. 050 240 069
kristien.verbelen@oostkamp.be
visitekaartje


Vlaams Belang

Geert Vercruyce

Foto Geert Vercruyce
  • Lid raad van bestuur AGB-O

Korte Kwadeplasstraat 6
8020 Oostkamp

tel. 050 841 331
geert.vercruyce@oostkamp.be


GROEN!


visitekaartje

Hugo Van Vijnckt

  • Secretaris AGB-O
LCP