Liesbeth Gellinck

foto: Liesbeth Gellinck
  • Voorzitter OCMW-raad

Groenhovestraat 6

8020 Ruddervoorde

gsm 0493 098 747
tel. 050 281 012
liesbeth.gellinck@oostkamp.be


CD&V


visitekaartje

Jan de Keyser

Foto Jan de Keyser
  • Voorzitter vast bureau

Siemenslaan 1
8020 Oostkamp

gsm 0475 782 844
tel. 050 275 442
burgemeester@oostkamp.be

 

CD&V

Beleidsdomeinen: algemeen beleid, coördinatie van de strategische planning, veiligheid(sdiensten), communicatie & participatie, ruimtelijke ordening, financiën, lokale economie, land- en tuinbouw.


visitekaartje

Els Roelof

Foto Els Roelof
  • Lid Vast Bureau

Sint-Godelievestraat 40
8020 Oostkamp

gsm 0476 406 502
els.roelof@oostkamp.be


CD&V

Beleidsdomeinen: beleid publieke ruimte, wonen & werken


visitekaartje

Katrien Talloen

Foto Katrien Talloen
  • Lid Vast Bureau

Terluchtestraat 57
8020 Waardamme

gsm 0474 899 381
tel. 050 279 228
katrien.talloen@oostkamp.be


CD&V

Beleidsdomeinen: organisatie & dienstverlening


visitekaartje

Delphine Roels

Foto Delphine Roels
  • Lid Vast Bureau

Hofstraat 10
8020 Ruddervoorde

gsm 0494 236 946
delphine.roels@oostkamp.be


CD&V

beleidsdomeinen: beheer publieke ruimte 


visitekaartje

Geert Pyfferoen

Foto Geert Pyfferoen
  • Lid Vast Bureau

Vrijgeweidestraat 60
8020 Ruddervoorde

gsm 0485 554 544
tel. 050 270 885
geert.pyfferoen@oostkamp.be


CD&V

Beleidsdomeinen: Patrimonium en aankoopbeleid


visitekaartje

Sam Van de Caveye

Foto Sam Vande Caveye
  • Lid Vast Bureau

Stationsstraat 61
8020 Oostkamp

gsm 0494 643 525
sam.vandecaveye@oostkamp.be

 

CD&V

Beleidsdomein: vrije tijd


visitekaartje

Sebastian Vande Ginste

Foto Sebastian Vande Ginste
  • Lid Vast Bureau

Korte Kwadeplasstraat 8
8020 Oostkamp

tel. 050 841 316
sebastian.vandeginste@oostkamp.be


CD&V

Beleidsdomein: sociale zaken

 


visitekaartje

Stefaan Bollaert

Foto Stefaan Bollaert
  • OCMW-raadslid

Watersnipstraat 13
8020 Oostkamp

gsm 0498 976 177
tel. 050 707 304
stefaan.bollaert@oostkamp.be


N-VA


visitekaartje

Toben Braeckevelt

Foto Toben Braeckevelt
  • OCMW-raadslid

Kortrijksestraat 16 / 2-01
8020 Oostkamp

gsm 0485 489 966
toben.braeckevelt@oostkamp.be

 

CD&V


visitekaartje

Geert Callebert

Foto Geert Callebert
  • OCMW-raadslid

Lodistraat 13
8020 Oostkamp

gsm 0470 880 520
tel. 050 276 255
geert.callebert@oostkamp.be

 

CD&V


visitekaartje

Carol Cartigny

Foto Carol Cartigny
  • OCMW-raadslid

Molenstraat 33
8020 Oostkamp

gsm 0499 236 632
carol.cartigny@oostkamp.be

 

Groen


visitekaartje

Marleen Clarisse

Foto Marleen Clarisse
  • OCMW-raadslid

Weineveld 1
8020 Oostkamp

gsm 0478 980 879
marleen.clarisse@oostkamp.be


CD&V


visitekaartje

Liliane De Baene

Foto Liliane De Baene
  • OCMW-raadslid

Hogestraat 31
8020 Ruddervoorde

gsm 0494 592 096
tel. 050 281 823
liliane.debaene@oostkamp.be


N-VA


visitekaartje

Franky De Jonghe

Foto Franky De Jonghe
  • OCMW-raadslid

Sint-Godelievestraat 37
8020 Oostkamp

gsm 0478 443 183
franky.dejonghe@oostkamp.be


Sp.a


visitekaartje

Robin Declerck

Foto Robin Declerck
  • OCMW-raadslid

Ganzestraat 23
8020 Oostkamp

gsm 0479 317 617
robin.declerck@oostkamp.be


N-VA


visitekaartje

Thomas Delputte

Thomas Delputte
  • OCMW-raadslid

Kortrijksestraat 48
8020 Oostkamp

gsm 0496 138 247
tel. 050 822 550
thomas.delputte@oostkamp.be


CD&V


visitekaartje

Jean-Pierre Fraeyman

Jean Pierre Fraeyman
  • OCMW-raadslid

Kwagatstraat 18A
8020 Ruddervoorde

gsm 0478 351 047
tel. 050 27 59 81
jean-pierre.fraeyman@oostkamp.be
visitekaartje

Vlaams Belang

Bram Gheysen

Foto Bram Gheysen
  • OCMW-raadslid

Kwadeplasstraat 34
8020 Oostkamp

gsm 0472 592413
bram.gheysen@oostkamp.be


CD&V


visitekaartje

Valentien Goethals

Foto Valentien Goethals
  • OCMW-raadslid

Kanunnik Andriesstraat 25
8020 Oostkamp

gsm 0479 661 740
valentien.goethals@oostkamp.be


Groen


visitekaartje

Björd Grijp

Foto Björd Grijp
  • OCMW-raadslid

Cijnsdreef 5
8020 Oostkamp

gsm 0474 249 388
tel. 050 673 017
bjord.grijp@oostkamp.be


sp.a


visitekaartje

Justine Soulliaert

Foto Justine Soulliaert
  • OCMW-raadslid

Stationsstraat 30 bus 2.01
8020 Oostkamp

gsm 0494 700 279
justine.soulliaert@oostkamp.be

 

CD&V


visitekaartje

Nel Thieren

Foto Nel Thieren
  • OCMW-raadslid

Lariksdreef 18
8020 Oostkamp

gsm 0474 093 645
nel.thieren@oostkamp.be

 

CD&V


visitekaartje

Dieter Van Parys

Foto Dieter Vanparys
  • OCMW-raadslid

Molenstraat 40
8020 Oostkamp

gsm 0486 643 398
dieter.vanparys@oostkamp.be


Vlaams Belang


visitekaartje

Joke Vandeputte

Foto Joke Vandeputte
  • OCMW-raadslid

Torhoutsestraat 191
8020 Oostkamp

gsm 0476 700 394
tel. 050 700 937
joke.vandeputte@oostkamp.be

 

CD&V


visitekaartje

Ann Vander Bauwede

Foto Ann Vander Bauwede
  • OCMW-raadslid

Blauwhuisstraat 23
8020 Hertsberge

gsm 0479 791 893
ann.vanderbauwede@oostkamp.be


N-VA


visitekaartje

Filip Wybo

Filip Wybo
  • OCMW-raadslid

Kapellestraat 16 bus 2
8020 Oostkamp

gsm 0478 632 921
filip.wybo@oostkamp.be


Sp.a


visitekaartje
LCP