Overzicht van de straatambassadeurs per straat/wijk

Baliebrugge (Sint-Godelieve)

Baliebrugstraat
Marieke Vanbelle, Speienstraat 9, marieke_vanbelle@hotmail.com 

Speienstraat
Marieke Vanbelle, Speienstraat 9, marieke_vanbelle@hotmail.com

Torhoutsestraat
Marieke Vanbelle, Speienstraat 9, marieke_vanbelle@hotmail.com

Hertsberge

Kasteeldreef
Maryse Camerlinck, Kasteeldreef 1A, 050 281 342 of 0494 886 695, maryse.camerlinck@telenet.be

Lodistraat
Geert Callebert, Lodistraat 13, 050 276 255, 0470 880 520, geert.callebert@telenet.be
Haers Chantal,  Lodistraat 100, 050 825 120,  0473 842 889 chantal.haers@telenet.be

Molleree
Tom Van Hulle, Weineveld 3, 050 670 067, 0494 645 665, tom.van.hulle2@telenet.be 

Nieuwstraat
Tom Van Hulle, Weineveld 3, 050 670 067, 0494 645 665, tom.van.hulle2@telenet.be 

Papevijverstraat
Haers Chantal,  Lodistraat 100, 050 825 120,  0473 842 889 chantal.haers@telenet.be

Proosdijstraat
Geert Callebert, Lodistraat 13, 050 276 255, 0470 880 520, geert.callebert@telenet.be

Weineveld
Tom Van Hulle, Weineveld 3, 050 670 067, 0494 645 665, tom.van.hulle2@telenet.be 

Vrijbosstraat
Marie-Jeanne VanparysVrijbosstraat 10, 050 279 069,  0477 426 973, mjeannevanparys@skynet.be

Moerbrugge

Gevaartsestraat, Patersonstraat, Defruytstraat, Bareelstraat, Rivierstraat, Boomkwekerijstraat

Frieda Rosseel, Gevaartsestraat 25, 050 840 652, 0486 870 735, rosseelfr@gmail.com

Nieuwenhove

Abraham Orteliusstraat
Sandra Leclercq, A. Orteliusstraat 11, 0498 163 039, sandra.misseeuw@gmail.com

Dirk Martensstraat
Sandra Leclercq, A. Orteliusstraat 11, 0498 163 039, sandra.misseeuw@gmail.com

Elf Julistraat
René Daschot, Zannekinstraat 26, 0474 108 741, rene.daschot@gmail.com 

Groeningestraat
Alfons Traen, Groeningestraat 9, 0491 511 462, traen.alfons@gmail.com

Guldensporenstraat
René Daschot, Zannekinstraat 26, 0474 108 741, rene.daschot@gmail.com

Hertendreef
- Georges Debacker, Legendaledreef 28, 050 826 350, 0476 504 682, debacker.georges@telenet.be
- Marleen Deschaght, Legendaledreef 22, 050 840 674, 0479 309 391, marleen.deschaght@skynet.be

Hugo van der Goesstraat
Rudy Busschaert, Hugo van der Goesstraat 3, 050 827 961, rudy.busschaert@telenet.be

Karel van Manderstraat
- Georges Debacker, Legendaledreef 28, 050 826 350, 0476 504 682, debacker.georges@telenet.be
- Marleen Deschaght, Legendaledreef 22, 050 840 674, 0479 309 391, marleen.deschaght@skynet.be

Kunstschilderslaan
Rudy Busschaert, Hugo van der Goesstraat 3, 050 827 961, rudy.busschaert@telenet.be

Legendaledreef
- Georges Debacker, Legendaledreef 28, 050 826 350, 0476 504 682, debacker.georges@telenet.be
- Marleen Deschaght, Legendaledreef 22, 050 840 674, 0479 309 391, marleen.deschaght@skynet.be

Nieuwenhovelaan
Daniël Wildro, Van Arteveldestraat 11, 050 823 125, dannie.wildro@telenet.be

Pieter De Coninckstraat
René Daschot, Zannekinstraat 26, 0474 108 741, rene.daschot@gmail.com

Van Arteveldestraat
Daniël Wildro, Van Arteveldestraat 11, 050 823 125, dannie.wildro@telenet.be

Zannekinstraat
René Daschot, Zannekinstraat 26, 0474 108 741, rene.daschot@gmail.com 

Oostkamp

Bloemenwijk
Helena Tanghe, Rozenstraat 28, 050 827 717, helena.tanghe@skynet.be

Dalevijversstraat
- John Peuteman, Imkerstraat 13, 0495 248 003, info.simpilot@scarlet.be
- Tom Verstraete, Dalevijversstraat 24, 0497 371 890, tom.verstraete.1982@hotmail.com

Diepestraat
Marie-Jeanne Denolf, Diepestraat 2, 050 359 768, pvmjd65@gmail.com 

Erkegem wijk
- Veronique Heleven, Walbrugstraat 4, 0485 179 219, veronique.heleven@hotmail.com
- Jacqueline Uyttenhove, Walbrugstraat 27, 050 827 795, 0479 927 729, jacqueline.uyttenhove@telenet.be

Felix Timmermansplein
Roos Vandendriessche en Rik Vandierendonck, Hugo Verrieststraat 5, 050 768 295, 0494 649 536, roos.vandendriessche@gmail.com 

Floraliënstraat
Luc Van Brabant, Floraliënstraat 14, urbain.nietvanmeenen@mail.be

Fonteinstraat
Norbert Hollevoet, Walstraat 4, 0476 436 891, norberthollevoet@hotmail.com 

Gruuthof, wijk Gruuters
Ward Steeman, Gruuthof 5, 0479 694 383, Ward.steeman@gmail.com

Guido Gezellestraat
Roos Vandendriessche en Rik Vandierendonck, Hugo Verrieststraat 5, 050 768 295, 0494 649 536, roos.vandendriessche@gmail.com

Hendrik Consciencestraat
Roos Vandendriessche en Rik Vandierendonck, Hugo Verrieststraat 5, 050 768 295, 0494 649 536, roos.vandendriessche@gmail.com

Hugo Verrieststraat
Roos Vandendriessche en Rik Vandierendonck, Hugo Verrieststraat 5, 050 768 295, 0494 649 536, roos.vandendriessche@gmail.com

Imkerstraat
John Peuteman, Imkerstraat 13, 0495 248 003, info.simpilot@scarlet.be

Kapellestraat
- John Peuteman, Imkerstraat 13, 0495 248 003, info.simpilot@scarlet.be
- Tom Verstraete, Dalevijversstraat 24, 0497 371 890, tom.verstraete.1982@hotmail.com 

Kortestraat
Marie-Jeanne Denolf, Diepestraat 2, 050 359 768, pvmjd65@gmail.com

Kroonhove wijk
- Daniël Saelens, Leliestraat 59, 050 824 613, 0475 767 481, kroonhove@skynet.be 
- Helena Tanghe, Rozenstraat 28, 050 827 717, helena.tanghe@skynet.be

Kwadeplasstraat 
Fernand Plasman, Kwadeplasstraat 73, 0473 823 568, merelsjeugd@skynet.be

Langestraat
Marie-Jeanne Denolf, Diepestraat 2, 050 359 768, pvmjd65@gmail.com

Leliestraat
Daniël Saelens, Leliestraat 59, 050 824 613, 0475 767 481, kroonhove@skynet.be

Maciebergstraat
Norbert Hollevoet, Walstraat 4, 0476 436 891, norberthollevoet@hotmail.com

Majoor Woodstraat
Diana Dierickx, Majoor Woodstraat 21, 050 823 417

Marechalstraat
Draye Marijke, gsm 0484 759 496, Marechalstraat 19 Oostkamp, marijkedraye@hotmail.com

Molenstraat
Marie-Jeanne Denolf, Diepestraat 2, 050 359 768, pvmjd65@gmail.com

Olieboomstraat
Marie-Jeanne Denolf, Diepestraat 2, 050 359 768, pvmjd65@gmail.com

Rozenstraat
Helena Tanghe, Rozenstraat 28, 050 827 717, helena.tanghe@skynet.be

Stationsstraat kant Oostkamp
Liesbeth Danneels, Stationsstraat 62, 0473 466 792, danneels.liesbeth@gmail.com

Stationsstraat kant Moerbrugge
Ward Steeman, Gruuthof 5, 0479 694 383, Ward.steeman@gmail.com

Walbrugstraat
- Veronique Heleven, Walbrugstraat 4, 0485 179 219, veronique.heleven@telenet.be
- Jacqueline Uyttenhove, Walbrugstraat 27, 050 827 795, 0479 927 729, jacqueline.uyttenhove@telenet.be

Walstraat
- Norbert Hollevoet, Walstraat 4, 0476 436 891, norberthollevoet@hotmail.com 
- Diana Dierickx, Majoor Woodstraat 21, 050 823 417
- Frieke Fransoo, Walstraat 35 0102, 0498 543 615, fransoo.frieke@hotmail.com

Wollestraat
Jacqueline Uyttenhove, Walbrugstraat 27, 050 827 795, 0479 927 729, jacqueline.uyttenhove@telenet.be

Zweehoek
Luc Van Brabant, Floraliënstraat 14, urbain.nietvanmeenen@mail.be

Ruddervoorde

Canadastraat
Liliane De Baene, Hogestraat 31, 050 281 823, 0494 592 096, liliane.de.baene@hotmail.com

Centrum Ruddervoorde
Bart Naeyaert, Torhoutsestraat 40, 050 277 613, 0472 851 200, bart.naeyaert@verz.kbc.be

Groenstraat
Timothy Inghelbrecht (Jozef Verduynstraat 7, verduynstraat@telenet.be

Hogestraat
Liliane De Baene, Hogestraat 31, 050 281 823, 0494 592 096, liliane.de.baene@hotmail.com

Jozef Verduynstraat
Timothy Inghelbrecht, Jozef Verduynstraat 7, 0475 310 229, verduynstraat@telenet.be

Koebroekdreef
Patrick De Groote, Tuinkersstraat 4, 050 276 799, patdegr@hotmail.com

Kwagatstraat
Liliane De Baene, Hogestraat 31, 050 281 823, 0494 592 096, liliane.de.baene@hotmail.com

Leegtestraat
Timothy Inghelbrecht, Jozef Verduynstraat 7, 0475 310 229, verduynstraat@telenet.be

Laurierstraat
Patrick De Groote, Tuinkersstraat 4, 050 276 799, patdegr@hotmail.com

Sijslostraat
Bart Naeyaert, Torhoutsestraat 40, 050 277 613, 0472 851 200, bart.naeyaert@verz.kbc.be

Torhoutsestraat
Bart Naeyaert, Torhoutsestraat 40, 050 277 613, 0472 851 200, bart.naeyaert@verz.kbc.be

Tramstraat
- Nathalie Bardyn, Tramstraat 18, 050 280 241, nathalie.bardyn@telenet.be
- Annelien Boone, Tramstraat 24, 0479 416 164, annelien.boone@hotmail.com

Tuinkersstraat
Patrick De Groote, Tuinkersstraat 4, 050 276 799, patdegr@hotmail.com

Vlasbloemstraat
Timothy Inghelbrecht (Jozef Verduynstraat 7, verduynstraat@telenet.be

Zandstraat
- Patrick De Groote, Tuinkersstraat 4, 050 276 799, patdegr@hotmail.com
- Annelien Boone, Tramstraat 24, 0479 416 164, annelien.boone@hotmail.com

Steenbrugge

Kevergemdreef
Kievitstraat
Merelstraat
Nachtegaalstraat
Vinkenstraat
Wielewaalstraat

Freddy Riekaert en Nancy Thieren, Nachtegaalstraat 32, 0478 200 357, freddy.riekaert@telenet.benancy.thieren@telenet.be

 

Waardamme

Akkerstraat
Annelore Bonte, Akkerstraat 13, 050 680 033, annelorebonte@hotmail.com

Centrum Waardamme: Jaak Van Hulle (Rooiveldstraat 89)

Rooiveldstraat: Jaak Van Hulle (Rooiveldstraat 89) 

Scharestraat: 
- Annelore Bonte, Akkerstraat 13, 050 680 033, annelorebonte@hotmail.com
- Jaak Van Hulle, Rooiveldstraat 89, 050 277 047, 0478 251 042, jaak.van.hulle@skynet.be

Terluchtestraat
Katrien Talloen, Terluchtestraat 57, 050 279 228, 0474 899 381, katrien.talloen@oostkamp.be

Watersnipstraat
Kristof Ryheul, Watersnipstraat 29, 0479 242 586, ryheul.kristof@sofides.eu

Zuidstraat
Annelore Bonte, Akkerstraat 13, 050 680 033, annelorebonte@hotmail.com 

Meer info

Heb je zelf ook interesse om straatambassadeur te worden? Wil je graag weten wat de taak van een straatambassadeur precies inhoudt? Neem gerust contact op met Martine Zutterman, mensensprekenmensen@oostkamp.be, tel. 050 819 906 (in OostCampus). Martine zal je graag alle toelichting geven. 

Praktisch

Werkgroep Mensen spreken Mensen

OostCampus

Siemenslaan 1, 8020 Oostkamp

tel.050 819 906
mensensprekenmensen@oostkamp.be visitekaartje
LCP